الکتروکویر در یک نگاه

شرکت الکترو کویر در سال 1983 در استان یزد به منظور انجام مراحل مختلف فنی طراحی، مهندسی و ساخت تابلوبرق های فشار ضعیف و تابلوبرق های فشار متوسط از نوع ثابت و کشویی بمنظور خودکفایی و توسعه قابلیت های صنعتی در ایران تاسسیس شد.

حال بعد از گذشت 25 سال از تاسیس، شرکت الکتروکویر می تواند با موفقیت در انجام بسیاری از پروژه های ملی با بیش از 370 کارمند و 28000 متر مربع زیر ساخت واستفاده از امکانات و تجهیزات، CNCs تمام اتوماتیک، سالن رنگ الکترواستاتیک، سالن های تولید و تجهیزات فشار ضعیف و فشار متوسط شرکت کند.

در شرکت الکتروکویر بهینه سازی تجهیزات، سرمایه گذاری در منابع انسانی ، مراقبت از امور آموزشی و بهره گیری از متخصصان با تجربه عوامل کلیدی و مهمی در ساخت تابلوبرق هایی با کیفیت بالا بشمار میروند که در نهایت اجرای این عوامل منجر به اخذ گواهینامه ایزو 9002 از SGS در سال 1997 به عنوان اولین تولید کننده تابلوبرق در ایران شد. این رویداد مهم به دلیل توجه خاص به آموزش و پرورش ، امنیت پرسنل و بهبود سطح فنی و اطلاعات از طریق اجرای " آموزش های حین خدمت (OJT)" بوده و منجر به کسب افتخار و شهرت محصولات ما در سطح کیفی استاندارد شده است. این دارایی های ارزشمند از منابع انسانی متخصص همراه با توانایی های بالای آنان، باعث جذب شرکت معتبر زیمنس وآغاز همکاری این دو شرکت شد و نتیجه این همکاری دریافت مجوز تولید تابلوبرق کشویی8PU.01 درسال 1998، وSivacon (8PT) در سال 2000 و تابلوبرق8BK20 فشار متوسط در سال 2002 از شرکت زیمنس آلمان بود.
علاوه براین شرکت الکترو کویر افتخار همکاری با شرکت زیمنس آلمان را برای ساخت تابلو برق 8BK30 در سال 2001 و تابلو برق های عایق گاز در سال 2002 داشته است.
آخرین مجوز شرکت الکتروکویر توسط زیمنس آلمان اعطا مجوز تابلو برق فشار متوسط "Simoprime" برای سطح ولتاژ تا 17.5KV و 8BK80 برای 33KV در 12.2007 بوده است.

قابل توجه است که تابلوبرق ، نوع Sivacon (8PT) تحت استاندارد IEC-60439part و تابلوبرق فشار متوسط 8BK20 تحت استاندارد IEC-60298 و تابلوبرق فشار متوسط. Simoprime تحت استاندارد IEC-62271-200 میباشد

یکی دیگر از افتخارات شرکت الکتروکویر طراحی و ساخت تابلو برق های فشارمتوسط کشویی در دو نوع vacuum & SF6 است.
این نوع تابلو برق ها موفق به کسب گواهی type - test از آزمایشگاه Kema در هلند شدند. کیفیت مطلوب و قرارگرفتن تحت مجوز محصولات زیمنس و تعهد شرکت الکتروکویر همراه با ارائه مناسب خدمات پس از فروش شرکت را به همکاری در پروژه های نفت ، گاز و پتروشیمی هدایت کرده و در همان زمان در تاریخ 1 ژوئیه 2004 در مراسم تجلیل از نخبگان برتر صنعت و معدن، شرکت الکترو کویر مقام اولین واحد تولیدی در سال 2003 را به دست آورد و همچنین در 10 ژوئیه 2004 در مراسم تجلیل از تولید کنندگان صنعت نفت شرکت الکترو کویر جایزه ملی تولید کننده برجسته تجهیزات نفتی را کسب کرد. در سال 2007 شرکت زیمنس، الکترو کویر را بعنوان یکی از 6 تولید کننده برتر Sivacon-8PT از میان 220 نماینده در سطح جهان به رسمیت شناخت.

شرکت الکترو کویر می تواند نقش مهمی را در طراحی و کنترل بسیاری از پروژه ها از طریق مشارکت و همکاری با شرکت های گروه خود ایفا کند، در دسترس بودن امکانات قدرتمند آزمایشگاهی و ابتکار کارشناسان ماهر و پژوهشگران است که می تواند این شرکت را در اجرای جدید و مدرن طرح ها، پیشرفت های تکنیکی و حل و فصل بسیاری از مشکلات فنی و مسائل مختلف اجرایی، بهینه سازی و اصلاح و مدرنیزه کردن پروژه های در دست اجرا یاری رساند.
شرکت الکترو کویرهمیشه ازاهمیت مسائل مرتبط با کیفیت محصولات ، دوام و بهره وری محصولات و کنترل کیفیت آنها آگاه بوده است همچنین شرکت الکتروکویر توجهی خاص به چرخه زندگی محصولات از نقطه نظر کیفی و کمی و آخرین دستاورد ها در مراحل ساخت محصول دارد.

ما باور داریم که موفقیت مشتری هدف نهایی ما است.